CATERING

Obecnie słowo catering brzmi znajomo i nawet dumnie, lecz kiedy zaczynaliśmy naszą kulinarną działalność, zagadką było, o co w tym wszystkim chodzi. 18 lat temu pasję gotowania i marzenia o wykwintnych bankietach postanowiliśmy zamienić na rzeczywistość – powstała firma cateringowa POD FILARAMI  catering

Oferujemy wyjątkowy catering w Czeladzi ,Sosnowcu,Bedzinie ,  Katowicach i okolicach . Nasze dania, kanapki, desery cieszą się uznaniem klientów, a my nieustannie wzbogacamy naszą ofertę. Obsługujemy szkolenia i konferencje, wykwintne przyjęcia i duże imprezy plenerowe.

Od wielu  lat pracujemy w nowoczesnej kuchni  połączonej z restauracją wyposażonej w najlepszej klasy sprzęt gastronomiczny. Lecz sukces to nie tylko narzędzia, to przede wszystkim ludzie – nasz zespół to wykwalifikowana załoga kucharzy, kelnerów, koordynatorów i dostawców.

Oferujemy Państwu doskonały catering, perfekcyjną obsługę i sprawną organizację każdej imprezy.

Zapraszamy do współpracy – zapewniamy, że będą Państwo zadowoleni.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudna i stresująca jest organizacja idealnego spotkania. Oferujemy Państwu naszą pomoc w przygotowaiach i równocześnie zapemniamy, że obsługa cateringowa profesjonalnie podejdzie do swoich obowiązków.

Największą wartością są dla nas ludzie: klienci, dostawcy, pracownicy. To od nich płynie twórcza energia i zapał. Jesteśmy dumni z tego, że tworzymy zgrany zespół.

Jesteśmy technologami żywienia, szczególną uwagę zwracamy na jakość produktów, sposób ich przygotowania i przechowywania. Nasze menu dostosowujemy do pory roku, by wykorzystywać sezonowe, świeże produkty. Wybieramy sprawdzonych dostawców, nie stosujemy konserwantów ani żadnych polepszaczy. W naszych piecach pieczemy chleb i mięsa. Na miejscu przygotowujemy marynaty, sami prażymy orzechy i pestki. Dzięki temu nasze dania są pyszne i zdrowe.

Nasze dania poza walorami smakowymi zachwycają wizualnie. Dbamy także o atmosferę organizowanej imprezy: nasze zastawy są najwyższej jakości, w odpowiedni sposób szkolimy naszych kelnerów i dostawców. Dekoracje, dyskretna obsługa, najwyższej jakości dodatki sprawiają, że oferujemy wyjątkowy catering.