SPA

Zaledwie 150 m od hotelu Pod Filarami, w zabytkowym budynku Pałacu Saturna mieszczą się Termy Rzymskie – Świątynia Zdrowia i Energii, gdzie można skorzystać z dobroczynnego działania niezliczonej ilości saun, łaźni, basenów. To unikalne w Polsce miejsce odbudowane  w oparciu o starożytne ryciny Term z Pompei. Na gości czeka – Świątynia Słońca, Basen z przeciwprądem, Basen z leżankami masującymi, Grota Termalna, Świątynia Kleopatry, Świątynia Wody, Frygidarium,  12 saun i łaźni (w tym  łaźnia błotna, kwiatowa, ziołowa, Sauna Kleopatry, Sauna Wrażeń, Sauna Cezara,  tężnia termalna) oraz Centrum Wellness & SPA z niezliczoną ilością relaksujących i odmładzających zabiegów, kąpieli i masaży. Oraz część zewnętrzna – basen, zielone tarasy, piaszczysta plaża oraz największa i najprawdopodobniej najpiękniejsza w Europie sauna zewnętrzna – Świątynia Saturna.

Jako nasi Goście hotelowi otrzymuja Państwo zniżkę na wejście do Term Rzymskich od strony VIP.

Pakiet ” Biznes i Relaks”

Pakiet dla dwóch osób – cena 360,00 (pn-czw) ; 340,00 (pt-sob)

Pakiet dla 1 osoby  – cena 250,00 (pn-czw) ; 230,00 (pt-sob)

Pakiet zawiera:

·         1 x nocleg w pokoju hotelu Pod Filarami ze śniadaniem

·         Całodzienny pobyt w Termach Rzymskich Pałacu Saturna oddalonych od hotelu o 150 m – wejście od strony VIP

·         10% zniżki na masaże i zabiegi Term Rzymskich

·         10% zniżki na gastronomię w restauracji Pompeja w Termach Rzymskich oraz w restauracji „Pod
Filarami”

*       W ramach całodziennego pobytu można  korzystać z  wszystkich  atrakcji Term Rzymskich w postaci saun, łaźni i basenów. Dodatkowo płatne są masaże, zabiegi, solarium oraz korzystanie z restauracji.

*       Wejście od strony recepcji VIP – duże szafki, kosmetyki, kameralne szatnie,  a także ręczniki, szlafrok i klapki w cenie.

*       W Termach Rzymskich nie używamy strojów kąpielowych.

*       Godziny otwarcia Term Rzymskich: poniedziałek – piątek 15.00 – 22.45; sobota 10.00 – 23.00, niedziela 10.00 – 22.00

*       W każdą środę „Dzień Kobiet” 15:00 – 19:00 – wstęp Tylko dla Pań; w każdy poniedziałek „Dzień Tekstylny”.

Zachęcamy również do skorzystania z masaży i zabiegów. Konieczna wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu 32 267 26 98 lub 32 290 13 90. Na wszystkie podane poniżej ceny przy wyborze pakietu – 10 % zniżki.

Masaż klasyczny

Masaż klasyczny pozwala na wyeliminowanie napięcia w okolicach kręgosłupa, mięśni pleców i karku oraz koryguje zmiany w układzie kostnym. Ponadto wpływa zbawiennie na psychikę, wprawia w dobry nastrój i poprawia samopoczucie – osoba masowana wycisza się, relaksuje i odpręża.

20 min. – 40 zł        30 min. – 60 zł      45 min. – 90 zł        60 min. – 120 zł

Aromaterapeutyczny masaż Gorącą Świecą

Masaż relaksacyjny  wspomagany aromaterapią, ponieważ podczas masowania wykorzystuje się olejki eteryczne, świece zapachowe, kadzidełka. Dodatkowo masaż ten świetnie nawilża i uelastycznia skórę.

30 min. – 75 zł        60 min. – 150 zł

Masaż kamieniami bazaltowymi

Pozwala na zwalczenie stresu, uspokaja i wprowadza w stan głębokiej relaksacji. Ponadto daje osobie masowanej uczucie spokoju, harmonii i równowagi wewnętrznej. Bodźce dotykowe są wywoływane za sprawą ogrzanych, gładkich kamieni wulkanicznych o zróżnicowanej wielkości. Umiejscawia się je na czakrach, czyli miejscach gdzie gromadzi się energia oraz krzyżują kanały energetyczne. Ciepło emitowane poprzez kamienie usprawnia funkcjonowanie układu krążenia, rozluźnia mięśnie oraz oczyszcza organizm.

30 min. – 100 zł        60 min. – 190 zł

Masaż bańką chińską

Pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu. W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej, często masaż bańkami stosowany jest jako antycellulitowy. Dodatkowo taki masaż doskonale uspokaja i relaksuje.

20 min. – 40 zł        30 min. – 60 zł

Klasyczna Ceremonia Hammam

Oparty na filozofii bliskiego wschodu ceremoniał Hammam składa się z czterech etapów: rozgrzania organizmu w łaźni parowej, intensywnego złuszczenia naskórka peelingiem, oczyszczenia skóry masażem pianą oraz odżywienia jej naturalnymi olejkami aromatycznymi. Po każdej ceremonii hamman podawana jest orientalna herbatka.

Klasyczna ceremonia Hammam  45 min. – 115 zł

Ceremonia de Luxe Hammam    60 min. – 150 zł

Rasul

Łaźnia błotna łączy w sobie cztery podstawowe żywioły: wodę, ogień, ziemię i powietrze w jedno wyjątkowe przeżycie dla ciała i duszy. Ceremoniał Rasul jest masażem błotem o różnych barwach i uziarnieniu, kąpielą w wilgotnym gorącym powietrzu sauny parowej, dzięki czemu usunięte zostają obumarłe komórki naskórka, wzmocniona zostaje tkanka podskórna. W czasie zabiegu poczujecie Państwo klimat tradycyjnego orientalnego Rasul z jego niepowtarzalną atmosferą półcieni i zapachów. Rasul to okłady błotne, sucha sauna, sauna parowa, peeling i inhalacje w jednym. Termy posiadają dwie łaźnie błotne – dla dwóch i czterech osób.

45 min. – 100 zł/os        150 zł/para

Kąpiel Kleopatry

Kąpiel Kleopatry to kąpiel w kozim mleku z płatkami róż. Władczyni Egiptu stosowała takie kąpiele regularnie i dlatego do dziś jest symbolem piękności. Jedwabista konsystencja i delikatny zapach wspaniale relaksuje. Skóra jest nawilżona, odżywiona i odmłodzona dzięki zawartości protein mlecznych i kolagenu morskiego. Kąpiel oddziałuje na zmysły i pieści skórę, nadaje jej rozświetlający blask i niezwykłą delikatność. Do każdej kąpieli podawana jest schłodzona lampka szampana.

30 min. – 140 zł/os        190 zł/para

Masaż egipski

Wyjątkowy, orientalny masaż wykonywany na naszym obiekcie przez rodowitego Egipcjanina. Wykorzystuje on stare techniki, masując klienta dosłownie od stóp do głowy. Masaż ten nie tylko odpręża i relaksuje, ale przede wszystkim korzystanie wpływa na stan kości, mięśni oraz skóry, rewitalizuje ciało zwalczając takie dolegliwości jak: bezsenność, ból stawów czy migreny.

60 min. – 150 zł     PROMOCJA – 120 zł

Zabieg Mumia

Zabieg wywodzi się z kultury starożytnego Egiptu,  jest to peeling na bazie mleka, miodu i kokosu. Korzystała z niego sama królowa Kleopatra, dzięki czemu przez lata zachowywała swe piękno i młodość. Po całym zabiegu poczujecie się Państwo piękniejsi, młodsi i zrelaksowani, a skóra zostanie pozbawiona martwego naskórka, będzie odżywiona i gładka.

45 min. – 100 zł    PROMOCJA – 80 zł